Beykoz Temizlik

Halı yıkamanın ev kadınlarının korkulu rüyası haline gelmesi, bu konuda zahmete girmeye gerek kalmadan profesyonel hizmetlerden yararlanılmasını sağlıyor. Beykoz halı koltuk yıkama firmamızın sunduğu hijyenik ve hızlı hizmetler sayesinde kapıdan teslim ya da yerinde yıkama çözümleriyle halıların temizliği derdinden ekonomik bir biçimde kurtulabilirsiniz. Halılarını yıkamak için yaz aylarını bekleyen ev kadınları, tüm kış boyunca kirlenen ve mikrop yuvasına dönüşen halılarla birlikte yaşamak zorunda kalır. Yaz aylarında yapılan temizlik işlemlerinin zahmetli olmasının yanı sıra etkili bir temizlik de sunamaması, ev kadınlarının bu konuda firmamızın Beykoz halı koltuk temizleme hizmetlerini tercih etmesini sağlamaktadır. Yaz aylarında yıkanan halıların güneş ışığından yararlanarak kurtulması sağlansa da, evlerde yapılan bu yıkama işlemleri sonrasında günlerce balkon ve teraslarda bırakılan halılar kururken bir yandan da kirlenmektedir.

Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Halıların yıkanması kadar önemli olan bir konu olan kurutma, hızlı bir biçimde yapılmadığı zaman halının yeniden kirlenmesine neden olur. Dış ortamlarda açık havada günlerce beklerken mikropların yerleşmesi için ideal de bir ortam oluşturan halılar yeniden mikrop yuvası haline gelmekte ve temizlendiği zannedilen bu halılar da evlere yeniden serilmektedir. Bu şekilde boşu boşuna uğraşmak yerine Beykoz halı koltuk yıkama servisimizin uzman yıkama hizmetlerinden makul fiyatlar ile yararlanabilirsiniz. Kapıdan teslim alınan halılar ertesi gün dahi temizlenmiş ve tamamen kurutulmuş olarak teslim edilmektedir. Ayrıca sökülmesi mümkün olmayan ya da bu zahmete girmek istemeyenler için özel makinelerle yerinde halı yıkama hizmetleri de sunuyoruz.

Duvardan Duvara Halıların Yerinde Yıkanması

Halı temizliğini yerinde yaptırmak isteyen ev kadınlarına memnuniyet garantili hizmetler sunan firmamız, ayrıca ticari işletmelere de kurumsal anlayışla çözümler sunmaktadır. Hızlı bir şekilde yapılan yerinde halı yıkama işlemleri işyerlerinde sorun yaşanmamasına ve işlerin de aksamamasına sebep olur. Ekiplerimiz deneyimli olduğu için geniş alanlardaki duvardan duvara kaplama halıları dahi oldukça hızlı bir biçimde yıkamakta ve kurutma işleminin sonrasında da halılar kısa zamanda kullanılabilmektedir. Halıların etkili bir biçimde temizlenmesi ve gerçek anlamda hijyenik kullanım sunması için Beykoz halı koltuk temizleme servisimize güvenebilir, çok uygun fiyatlarla tertemiz halılara üstelik hiçbir zahmete de girmeden sahip olabilirsiniz. Duvardan duvara halıların yerinde yıkanmasındaysa tıpkı halılarınızı kapınızdan teslim alarak yıkama ünitelerimize getirdiğimizde sağladığımız hijyeni, yüksek emiş gücüne sahip yıkama makinalarımız sayesinde yerinde yıkamada da sunabiliyoruz. Beykoz halı koltuk yıkama ekibimizin kullandığı makinalar lekeleri çıkartırken aynı zamanda zemin döşemesi olan halılardaki mikroorganizmaları da öldürmekte ve ayrıca halılarda yıkama sonrası nem kalmadığı için mantar oluşumu veya kötü koku gibi sorunlar yaşanmaz.

Koltuk ve Sandalye Takımlarının Temizliği

Hassas kumaşlı sandalye ve koltuk takımlarının derinlemesine temizliği için Beykoz halı koltuk temizleme servisimize başvurabilir, bugüne dek otel ve restoranlara düzenli hizmet veren deneyimli ekibimizin memnuniyetinizi kazanacak hizmetler sunacağından emin olabilirsiniz. Koltuk yüzeyindeki silerek çıkartılamayacak lekelerin tamamen temizlenebildiği buharlı koltuk yıkama hizmetlerimiz sayesinde mobilyalarınızı her zaman ilk günkü şıklığıyla kullanırsınız. Yıkama işleminde yüksek emiş güçlü vakum makinaları kullanıldığı için nemin tamamına yakını emilmekte, böylelikle temizlik bittikten sonra kısa bir süre içinde tüm sandalye ve koltuk takımları tamamen kurumaktadır. Mantar, mite ve bakterilerden korunma imkânı da sunan koltuk ve sandalye yıkama işlemi sayesinde mobilyalarda gerçek anlamda hijyen sağlanır. Servis ekibimiz Beykoz’un her yerine, hafta içi sonu fark etmeden her gün halı ve koltuk yıkama hizmeti vermektedir.