Halı yıkama konusunda garantili çözümler sunan firmamız, Beşiktaş halı koltuk yıkama hizmetlerini ekonomik fiyatlarla vermektedir. Halı yıkamanın bireysel olarak yapılamayacak kadar zor bir iş olmasından dolayı ev kadınları ve işletme sahipleri bu konuda hizmet sunan profesyonel firmaları tercih ediyor. Halıların suyu emdikçe ağırlaşması ve temizlenmesinin de ötesinde taşınmasının dahi çok büyük bir uğraş gerektirir hale gelmesi, bu konuda zahmete girmeden firmamız Beşiktaş halı koltuk temizleme çözümlerinin tercih edilmesini sağlıyor. Geniş alanlarda kullanılan büyük halıların suyla yıkanması için mekan, zaman ve yoğun bir efor gerektiği gibi ayrıca duvardan duvara kaplama halıların yıkanması da çok zordur. Duvardan duvara kaplama halılar sökülemediği için yerinde yıkama yapılmasının dışında bir alternatif bulunmamakta, yerinde halı yıkama hizmetlerimizse bu ihtiyaca güvenilir ve oldukça ekonomik şekilde çözüm sunmaktadır. Şirketimiz ayrıca koltuk ve sandalye takımlarının yerinde temizliği konusunda da memnuniyet garantili hizmetler vermekte.

Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Yerinde halı yıkama işlemlerinin doğru şekilde yapılması için birçok farklı konuya dikkat edilmesi gerekir. Bunların başında halı yıkamayı yapan kişi ya da kişilerin deneyim sahibi olması gelir. Halı temizleme işlemleri pek çok işletme sahibi için kolay gibi görünse de, aslında halıların doğru şekilde yıkanması ve istenen şekilde görünmesi için yıkama işlemini yapan kimsenin eğitimli ve tecrübeli olması gerekir. Ayrıca halı yıkama işlemlerinde kullanılan tüm ürünlerin bu iş için üretilmiş olması önemlidir. Farklı yüzeylerin ya da kumaşların temizlenmesi için kullanılan temizlik ürünleri veya leke çıkarıcılar halıların yıkanmasında işe yaramamaktadır. Bu sebeple Beşiktaş halı koltuk yıkama servisimiz her halıyı, malzeme kalitesi ve ilmek yapısına göre uygun temizlik ürünü seçerek temizler. Bazı temizlik ürünleri halıların istenen şekilde temizlenmesi için yeterli olmadığı gibi, kimyasal içerikleri organik bileşenli kumaşlarla dokunan halıların deforme olmasına da sebep olabilir.

Duvardan Duvara Halıların Temizliği

Halı yıkama, basit gibi görünen ancak birçok zorluğu bünyesinde barındıran işlemlerin doğru şekilde yapılmasıyla istenen sonucun alınmasına neden olur. Sanayi tipi makinelerle kullanılmadan yapılan halı yıkama işlemlerinde deterjan artıklarının tam olarak temizlenmesi mümkün olmadığı gibi, etkili bir biçimde durulama yapılamadığı için halılar da temizlenememektedir. Duvardan duvara halıların yerinde derinlemesine temizliği için Beşiktaş halı koltuk temizleme servisimiz yüksek emiş gücüne sahip, derinlemesine yıkama yapan makinalar kullanır. Ayrıca bu şekilde yapılan halı yıkama işlemlerinde özel kurucular kullanılmaktadır. Bu kurutucular olmadan güneşe serilerek kurutulan halılar hızla kirlenmekte ve yıkama işlemi de boşu boşuna yapılmaktadır. Beşiktaş halı koltuk temizleme servisimiz her adımı doğru şekilde uygulayarak halıların temiz bir kullanım sunmasını ve temizliği ile mekânlara değer katmasını sağlamaktadır.

Koltuk ve Sandalye Takımlarının Yerinde Yıkanması

Silerek çıkartmayacağınız lekeleri kısa sürede çıkarttığımız, döşemelik kumaş yüzeyinde tam anlamıyla hijyen sağladığımız yerinde sandalye ve koltuk yıkama hizmetlerimiz otellerden evinize kadar her mekânda kullanılan mobilyaları ilk günkü görünümüne kavuşturur. Sadece görsel anlamda fayda sağlamayan bu temizlik işlemi ayrıca bakteri ve mantarların temizlenmesini de sağladığı için sandalye ve koltuklardan en sağlık şekilde yararlanmanızı sağlar. Koltuk ve sandalye takımlarında kullanılan döşemelik kumaşın hassas olması durumunda temizlik ekibimiz buhar uygulamaları yaparak etkili temizlik yapabilmekte ve bu hassas yıkama uygulamasıyla mobilyalarda herhangi bir deformasyon oluşmamaktadır. Titiz ve hızlı çalışan Beşiktaş halı koltuk yıkama ekibimiz siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını gecikme olmadan karşılamak adına haftanın yedi günü aralıksız çalışmaktadır.