Bayrampaşa Temizlik

Halı yıkama konusunda profesyonel yardım istenmesinin birçok ev ve işyeri için kaçınılmaz olması, son yıllarda piyasada pek çok halı yıkama servisinin yer almasına neden oldu. Ev kadınlarının en çok zorlandığı temizlik olan halı yıkama, işyerleri için de kapsamlı bir biçimde yapılamayacak temizlik konularından biridir. Bayrampaşa halı koltuk yıkama hizmeti veren firmamız, evinizden ve işletmelerinizden halılarınızı alarak kısa süre içinde yıkanmış olarak teslim etmektedir. Bayrampaşa halı koltuk yıkama hizmetlerimiz, yerinde duvardan duvara halıların ve koltuk takımlarının yerinde temizlenmesi konusunda da hem zahmetsiz hem memnuniyet garantili hem de bütçe dostu fiyatlara sahip çözümler sunar. Ekonomik fiyatlarla halılarınızı tertemiz hale getirmekte ve ilk günkü görünümüne kavuşan halılarla mekânların göz kamaştıran bir şıklığa kavuşmasını sağlamaktayız. Halı yıkama konusunda olduğu gibi koltuk ve sandalyelerin yerinde temizliğinde de uzmanlaşmış olan servis ekibimiz, otellerden restoranlara kadar pek çok ticari işletmenin memnuniyetini sağlayan periyodik temizlik hizmetleri sunmaktadır.

Makinalı Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Halılarınızın temizliğinde sadece özel tasarlanmış yıkama makinaları kullanmakla kalmıyor, aynı zamanda özel şampuanlarla yıkama yaptığımız için mükemmel sonuç alıyoruz. Bayrampaşa halı koltuk yıkama servisimizin halı yıkama işlemlerinde kullandığı özel halı şampuanları, uygulama sonrasında köpürmeye ve kirleri yukarı çıkartmaya başlar. Bu iş için özel olarak üretilen bu tür halı temizlik ürünleri, halıların dip kısımlarına da etki edecek bileşenlerle hazırlanmaktadır. Uygula sonrasında kimyasal tepkimeye giren halı temizlik ürünleri hızlı bir şekilde köpük üretmeye başlar ve bu şekilde de oluşan köpüklerle birlikte halının dibindeki kir ve pislikler üst yüzeye taşınır. Duvardan duvara halı kaplı olan ev ve işyerleri için sunulan yerinde yıkama işlemlerinde, bu şekilde köpüren halı yıkama şampuanları özel makinelerle temizlenir. Yüksek devirle çalışan ve aslında sanayi tipi cihazlar olan halı yıkama vakumları, halı şampuanının köpürmesi ile birlikte yüzeye çıkan kirleri de anında temizlemektedir. Bu makinalar sayesinde Bayrampaşa halı koltuk temizleme hizmetlerimizde müşterilerimizin beğenisini kazanan derinlemesine temizlik sağlayabiliyoruz.

Duvardan Duvara Halıların Yerinde Yıkanması

Yerinde temizlik işlemlerinde vakum gücü yüksek ve püskürtmeli uygulama yapan makinalarımız sayesinde duvardan duvara halılarınızı ev ve işyerinizde kısa sürede temizleyebiliyoruz. Yüksek devirli vakum makinaları, halı yıkamayı gerçek anlamda etkili hale getiren özel tasarım makinelerdir. Bu makineler sayesinde halıların dip kısmındaki tüm akar, toz, kir ve deri kalıntıları temizlenmektedir. Sonraki aşamada kullanılan kurutma cihazlarının da halı yıkamadaki etkisi çok büyüktür.

Yıkama sonrası nemli kalan halılar mantar gibi mikropların üremesi için uygun bir ortam sağlamaktadır. Bu nedenle hızlı bir şekilde kurutulmayan halılar geçen günler içinde yeniden mikrop yuvası haline gelmektedir. Yaz aylarında evlerde yıkanan halılar balkonlara asılarak günlerce kurutulmaya çalışılmakta ancak bu süre zarfında da tüm kir ve mikroplar yeniden halıya dolmaktadır. Bayrampaşa halı koltuk yıkama ekibimiz özel kurutma makineleri ile temizlenen halıları hızla kurutmakta, bu kurutma işlemiyle halıdaki nemin tamamı buharlaştığı için yıkamanın ardından rahatsız eden kötü kokular oluşmamaktadır.

Koltuk ve Sandalye Temizliği

Oturma gruplarını ev ve işyerlerinizde kısa sürede temizlediğimiz yerinde koltuk ve sandalye yıkama hizmetlerimiz sayesinde özellikle ellerin temas ettiği yüzeylerde oluşan koyu renkli kir tabakalarının oluşturduğu kötü görünümü tamamen giderebiliyoruz. Bayrampaşa halı koltuk yıkama servisimizin kullandığı makinalarla lekeler de pratik şekilde çıkartılabilir ve yıkamadan sonra döşemelik kumaş ıslak kalmadığından ortamda rahatsız eden kötü kokular oluşmaz. Tüm bu hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi almak için bizi 7/24 arayabilirsiniz.