Başakşehir Temizlik

Halı ve koltuklarınızın temizliği için bir telefonunuzla adresinize geliyor, ihtiyacınıza göre yerinde yıkama hizmetleri de dâhil olmak üzere sizlere memnuniyet garantili temizlik hizmetleri sunuyoruz. Başakşehir halı koltuk yıkama hizmetlerinde profesyonel ekiplerle çalışan şirketimiz, oteller gibi geniş ölçekli ticari işletmelerden yaşam alanınıza her türlü ihtiyaca yerinde veya kapıdan teslim seçenekleriyle karşılık vermektedir. Firmamız uzmanlığı ile Başakşehir halı koltuk yıkama hizmetlerine memnuniyet garantisi vermekte ve ayrıca fiyat konusunda da herkesi memnun eden seçenekler sunmaktadır.

Halı yıkamanın zahmetli bir iş olmasının ötesinde doğru ürünler ve ekipmanlar kullanılmadığında etkisiz olması, bu konuda zahmete girilmeden işin uzmanından yardım istenmesini sağlar. Halı yıkamanın evlerde ya da işyerlerinde hijyenik bir biçimde yapılması için teknik ekipman ve özel üretim halı temizlik ürünleri gerektiğinden, profesyonellerden yardım istenmesi yerine bireysel çabalar içine girilmesi aslında bazen yarardan çok zarara neden olmaktadır.

Makinalı Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Bireysel çabalarla halıların yıkanmaya çalışılması esnasında kullanılan yanlış temizlik ürünleri, halaların deforme olmasını sağlayabilir. Kimyasal bileşenleri halı yıkama için uygun olmayan ürünler doğal kumaşlı halı ilmeklerinin kopmasına ve halının yırtılmasına sebep olabilir. Tüm bunların dışında Başakşehir halı koltuk yıkama servisimiz özel olarak üretilen halı şampuanlarının kullanılmaması, köpürme olmayacağı için halının yüzerindeki kirlerin daha da derine gömülmesini de sağlayabilmektedir. Halı şampuanları uygulamadan sonra köpürmekte ve diplerdeki pisliklerin de yüzeye çıkmasına yardımcı olmaktadır. Halıların temizlenmesinde bu tür özel ürünler kullanılmaması durumda halının diplerinde kirler ve pislikler kalmakta, sonrasında da bu kirler birkaç günde yüzeye çıkmaktadır. Pek çok ev kadını günlerce uğraş verdikten sonra temizlediğini düşündüğü halılarını yerinden sermekte ve birkaç günün ardından yeniden yıkanmamış gibi görünen halılar nedeniyle boşu boşuna uğraştığını anlamaktadır.

Duvardan Duvara Halıların Yerinde Yıkanması

Halıların yıkanmasının ardından hızlı bir biçimde kurutulması da mantar ve koku olmaması için çok önemlidir ve firmamız kapıdan teslim aldığı halılarınızı tamamen kurutarak kapınıza getirdiği gibi, Başakşehir halı koltuk temizleme ekibimizin yerinde yıkama hizmetlerinde de aynı titizlikle çalışmaktayız. . Günlerce balkonlarda asılı kalan veya teraslara serilen halılar güneş ışığı altında bir yandan kururken, bir yandan da sürekli kirlenmektedir. Mikropların yerleşmesini kolaylaştıran nemli bir ortam sunan halılar, yıkama sonrasında büyük bir hızla kurutulmalıdır. Firmamız özel sanayi tipi kurutma cihazları kullanmaktadır.

Kurutma makineleriyle halıların dipten uca hızla kurutulması sağlanmakta, bu şekilde nem nedeniyle oluşan problemler de en baştan engellenmektedir. Başakşehir halı koltuk yıkama hizmetlerinde kullandığı yıkama makinaları yerinde yıkanan duvardan duvara halıları aynı şekilde tamamen kurutur, günlerce havalandırmaya gerek olmadan temizliğin ardından oldukça kısa bir süre içinde mekân kullanıma açılabilir.

Koltuk ve Sandalye Takımlarının Temizliği

Şirketimizin halı yıkama işlemlerinde kullandığı modern ekipmanlar ev ve işyerleri için büyük kolaylık sunarken bu pratik hizmetlerden sandalye ve koltuk takımlarınızın temizliği için de yararlanabilirsiniz. Koltuk ve sandalyelerinizin yüzeyinde oluşan el izleri ve kararmayı tamamen temizlediğimiz yerinde sandalye ve koltuk yıkama hizmetlerimiz ayrıca bezle silindiğinde çıkmadığı gibi daha derine yerleşerek kalıcı hale gelen lekelerden de kurtulmanızı sağlar. Kimyasal kalıntı bırakmayan bitkisel içerikli temizlik ve leke çıkarıcı ürünler kullanan firmamızın temizlediği koltuk ve sandalyelerdeki mikroplar da ölür, bu sayede mobilyalarınızı mümkün olan en sağlıklı şekilde kullanmanız sağlanır.

Bütçenizi sarsacak kadar yüksek meblağlar talep etmeden, memnuniyet garantili hizmetler sunan Başakşehir halı koltuk temizleme servisimiz ilçenin tüm mahallelerine haftanın tüm günleri hizmet vermektedir.