Evinizin tüm temizlik işleri için güler yüzlü, işini profesyonel hizmet ahlakıyla yapan ve her daim hızlı çalışan temizlik ekibinden haftanın tüm günleri bir telefonla hizmet alabilirsiniz. Dip bucak temizlik yaparak, memnuniyetinizi kazanacak kalitede iş çıkaran Başakşehir ev temizliği servisimiz villalardan apartman dairelerine her ölçekteki yaşam alanının temizliğini yapar. Cam silme, tuvalet ve banyo temizliği, toz alma, zemin temizliği ve evinizin temizliğiyle alakalı diğer tüm ihtiyaçlarınıza yanıt veren ev temizliği hizmetleri sunan şirketimiz hizmet anlayışı ve kalitesiyle memnun kalacağınıza garanti vermektedir. Kısa sürede tüm evinizin temizliğini tamamlayan, evinizin büyüklüğü ve yapılacak işin niteliğine bağlı olarak temizlik ekibimiz her zaman yeterli sayıda çalışanla evinize gelir ve tüm işi tek kişi yapmadığından, gereksiz zaman kaybı önlenerek temizlik asgari sürede bitirilir.

Profesyonel Temizlik Ekipleriyle Ev Temizleme Hizmetleri

Servis ekibimizde görevlendirdiğimiz tüm çalışanlarımız profesyonel hizmet ahlakına sahip, işini güler yüzle yapan ve kendi evini temizlercesine dip bucak demeden, hiçbir yeri atlamadan ve işini özenle yapan temizlik elemanlarıdır. Taleplerinizi önceden dinleyen, hangi konuda hizmet almak istediğinizi ve bunun yanı sıra temizliğin nasıl yapılmasını arzu ettiğinizi dinleyen temizlik ekibimiz böylelikle evinizin tam istediğiniz şekilde temizler. Başakşehir ev temizliği hizmetlerimizden haftanın sizin tarafınızdan belirlenen günlerinde veya düzenli olarak gündelik yararlanabilir, evinizdeki temizlik işleriyle ilgili her türlü konuda profesyonel hizmet anlayışına sahip şirketimizden yardım alabilirsiniz. Sunduğumuz ev temizliği hizmetleri her zaman için memnuniyetinizi en üst düzeyde karşılama hedefiyle verilmekte, bu doğrultuda hizmet sonrasında eğer şikâyetiniz veya eksik bulduğunuz yanlar varsa bu konular not alınarak bir sonraki temizlikte bu eksikliklerin giderilmesi sağlanmaktadır.

Memnuniyet Garantili Ekonomik Çözümler

Şirketimizin Başakşehir geneline sunduğu ev temizleme hizmetleri en titiz ev kadınlarının bile memnuniyetini sağlayacak, işini özenle yapan, çalışan temizlik elemanlarından oluşan profesyonel ekiplerle verilir. Bu hizmetlerle evinizin tüm temizlik işlerini zahmetsizce halletmeniz sağlanırken aynı zamanda fiyat konusunda da bütçenizi düşünerek, siz değerli müşterilerimize piyasanın en uygun fiyatlarını sumaktayız. Bütçenizi zorlamadan ve yalnızca bir telefon açarak evinizin tüm temizlik işi yükünden kurtulabilir, kendi temizlediğinizdeki gibi profesyonel çalışanlarımızın çıkartacağı işin içinize sineceğinden de emin olabilirsiniz.

Memnuniyet garantili temizlik hizmetleri veren ve dip bucak demeden, evinizi hijyenik yaşam bir yaşam alanına dönüştüren Başakşehir ev temizliği servisimizin hizmetlerinden haftanın istediğiniz günlerinde, bütçenizi zorlamadan çok uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimize, danışma hattımız üzerinden ya da iletişim sayfamızı tıklayarak ulaşabilirsiniz.