Bakırköy Temizlik

Halı temizliği her evin ve işyerinin en büyük ihtiyacı olmasına karşın halıların suyla yıkanmasının çok zor ve uzun süren bir iş olduğu da ortadadır. Bakırköy halı koltuk yıkama hizmeti sunan firmamız, yorucu uğraşlar içine girmeden istenen temiz halılara kavuşmanızı sağlamak üzere bireysel ve kurumsal halı yıkama hizmetleri sunmaktadır. Firmamızın sunduğu Bakırköy halı koltuk temizleme hizmetlerinin tamamında uzman ekipler görev almakta, en narin halılar dahi zarar görmeden temizlenmektedir. Şirketimizin memnuniyet garantili halı yıkama hizmetlerinin yanı sıra mobilyaların yerinde temizlendiği, sandalye ve koltuk yıkama hizmetleri de bulunmaktadır. Fiyat konusunda da hem ev kadınlarına hem de her ölçekten işletmeye yardımcı oluyor, halı ve koltuk temizliğini bütçe yoran masraflara girmenize gerek bırakmadan yapıyoruz. Firmamız her türlü halı ve mobilyadan, kir ve lekeleri yüksek emiş gücüne sahip makinalarla kısa sürede çıkarmaktadır.

Makinalı Halı Yıkama İşlemi

Evlerde halı yıkama çalışmanın büyük bir zorluk olması, ev kadınlarının halılarını elektrik süpürgesiyle temizlemeyi tercih etmesine neden olur. İlk bakışta elektrik süpürgesiyle halılar temizlenmiş gibi görünse de, aslında halıların dibine doğru itilen kir ve akarlar halıda yıllarca kalmaya devam eder. Bakırköy halı koltuk yıkama servisimizin kullandığı modern teknoloji ve mükemmel sonuç veren temizlik uygulamalarından sonraysa halı yüzeyindeki tüm akar ve mikrop kalıntısı giderilmiş olur. Bu şekilde geçen yıllar içinde içi adeta bir mikrop yuvasına dönen halılar insanların yaşam alanlarına da mikrop saçılmasına neden olur. Elektrik süpürgelerinin çekiş gücü halıların dip kısımlarındaki deri kalıntıları, akar, kir, toz ve diğer pisliklerin temizlenmesi için yetersizdir. Firmamız sanayi tipi makineler kullanmakta, yüksek emiş gücüne sahip olan bu vakum cihazları halıların tüm kısımlarının temizlenmesini sağlamaktadır. Bu şekilde temizlenen halılara sonrasında halı şampuanı uygulanmakta ve köpüren halı şampuanı da dip kısımda kalan tüm pisliklerin yüzeye çıkmasına neden olmaktadır. Yüzeydeki mikrop, mantar, toz, saç ve kıllar, bakteriler temizlendikten sonra kurutma işlemine geçilir. Tamamen kuruyan halılarsa zaman kaybetmeden Bakırköy halı koltuk temizleme servisimiz tarafından kapınızdan teslim edilir.

Yerinde Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Yerinde halı yıkama hizmetlerimizde de benzer temizlik yöntemlerini kullanıyor ancak halıya şampuan uygulanması ve vakumlama işlemlerini portatif yıkama makinalarıyla gerçekleştiriyoruz. Halı şampuanının kullanılmasının ardından yüzeye çıkan pislikler ve kirler tamamen temizlenebilmektedir. Sonrasına durulama işlemlerine geçilmekte ve en son aşamada ise kurutma cihazları kullanılmaktadır. Halılar birkaç saatte yeniden kullanılabildiği için gündelik hayatta veya yoğun iş temposunda da herhangi bir aksama yaşanmamaktadır. Halıların yıkanmasının ardından hızlı bir şekilde kurutulmaması küflenme ve mantar gibi mikrop oluşumlarına neden olabilir. Dışarı asılarak kurutulmaya çalışan halılara birçok farklı mikrop yerleşebilmekte ve yapılan temizlik de bu nedenle etkisiz kalmaktadır. Bakırköy halı koltuk temizleme servisimiz özel makineleri yıkamanın hemen ardından kurutma yapılmasını sağlamakta, bu nedenle de halılarda bu tür sorunlar görülmemektedir.

Sandalye ve Koltuk Yıkama

Halılarınızı yerinde temizlerken kullandığımız cihazlara benzeyen ancak mobilya temizliği için özel olarak tasarlanmış, daha hassas yıkama yapan makinalarla sunduğumuz yerinde sandalye ve koltuk yıkama hizmetlerimiz mükemmel sonuç vaat eder. Bez kullanarak silmeye çalıştığınızda döşemelik kumaşa daha fazla yerleşen maddelerin sebep olduğu lekeleri bile kısa bir süre içinde ve tüm bu zahmete katlanmanıza gerek bırakmadan temizleyen Bakırköy halı koltuk yıkama servisimiz, buhar uygulamalı temizlik işlemleri sayesinde mikrop ve akarların da ölmesini sağlar. Şirketimiz yerinde oturma grubu temizliği hizmetlerini de, tıpkı halı yıkamada olduğu gibi çok cazip fiyatlarla sunmaktadır.