İşyerinizin temizlikle ilgili tüm ihtiyaçlarını profesyonel çalışanlardan oluşan ekiplerle ve bütçenizi düşünerek, çok cazip fiyatlarla karşılıyoruz. Bahçelievler ofis temizliği servisimizin sunduğu hizmetler sayesinde eleman çalıştırmaya ihtiyaç duymadan, işyerinizin temizliğini çok daha ucuza yaptırabilirsiniz. Temizlik elemanlarımız dip bucak demeden işyerinizin her yerini temizlerken ihtiyaca göre sanayi tipi makinalar ve temizlik ekipmanları kullanabilmekte, asansörlü cam temizliğinden zemin cilalamaya dek profesyonel ekipmanların kullanılması gereken her türlü temizlik işini yapabilecek tecrübeye sahiptir. Bahçelievler ofis temizleme hizmetlerimizden toz almadan tuvalet temizliğine her türlü temizlik işi için cazip fiyatlarla yararlanabilir, bu sayede temizlik elemanı çalıştırmak için her ay yüklü bir maliyeti karşılamak zorunda kalmazsınız.

Profesyonel Hizmet Anlayışı, Memnuniyet Garantisi

Çalışanlarımız ofisinizde düzenli yapılmasını istediğiniz temizlik işlerinin niteliğine göre özel formüllü temizlik ürünleri ve donanım kullanır, bu temizlik işlerindeyse her zaman için titiz çalışır. Mesainin yoğunlaştığı saatlerde temizlik işleri çoktan bitmiş olduğundan müşteri ve çalışanlarınıza herhangi bir rahatsızlık vermeyen Bahçelievler ofis temizleme ekibimizden dilerseniz mesai sonrasında da hizmet alabilir, böylece temizliğin yoğunluk sonrası akşam saatlerinde yapılmasını da sağlayabilirsiniz. Profesyonel makinalar kullanmak için gerekli eğitimleri almış ve ofislerin genel temizlik işleri konusunda tecrübe sahibi olan çalışanlarımızın birkaçıyla oluşturduğumuz ekiplerse büyük mekânların ve temizlik yükünün yoğun olduğu, temizliğin işyerindeki elektrikli ve elektronik cihazların hassas olmasından ötürü titizlikle yapılması gerektiği durumlarda görevlendirilir. Bu çok sayıda çalışanın görev aldığı ekip, ofisinizin tüm temizliğini işlerin saatlerce uzamasına fırsat vermeden yapar.

Ofis Temizliği İçin En Düşük Maliyetli Çözüm

Ekstra eleman çalıştırmak için ayrıca bütçe ayırmanıza ve bu yüklü harcama kalemi yüzünden bütçenizin sarsılmasına fırsat vermeyen Bahçelievler ofis temizliği servisimiz, ofisiniz ne kadar büyük ve temizlik işinin yükü ne kadar ağır olursa olsun temizlik elemanı çalıştırmanın maliyetiyle kıyaslanmayacak kadar ekonomik hizmetler sunmaktadır. Üstelik temizlik işlerini titizlikle yapan servis ekibimiz hizmetlerine memnuniyet garantisi vermekte, her bütçeye uygun fiyatlarla sunduğu hizmetlerinde ofisinizin temizliğini içinize sinecek titizlikle yapmakta.

Müşteri temsilcilerimize bir telefonla ulaşarak, Bahçelievler ofis temizliği hizmetlerimizden hemen yararlanmaya başlayabilir veya hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Hizmetlerimizle ilgili sorularınızı, randevu ve fiyat taleplerinizi telefonla olduğu gibi haftanın 7 günü, günün 24 saati iletişim sayfamız üzerinden de bize ulaştırabilirsiniz.