Bahçelievler Temizlik

Halılarınızı kapınızdan alan ve kısa sürede tamamen temizlenmiş şekilde, mikrop ve akara karşı da uzun süreli koruma sağlayacak hijyen sağlanmış olarak tekrar kapınıza getiren firmamız halı temizliğini zahmetli bir uğraş olmaktan çıkartıyor. Firmamızın deneyimli profesyonellerden oluşan yıkama ekipleri koltuk ve sandalye yıkama konusunda da sizlere pratik, aynı zamanda oldukça ekonomik hizmetler vermektedir. Bahçelievler halı koltuk yıkama hizmetlerinde kullandığı temizlik ürünleri ve sanayi tipi makinalarla farkını ortaya koyan firmamız, uzman ve deneyimli personeli ile ev ve işyerinizde kullandığımız tüm halıları dipten uca tertemiz hale getirmektedir. Firmamızın Bahçelievler halı koltuk yıkama hizmetleri her bütçe düşünülerek fiyatlandırılmakta, arzu edilen düzeyde derinlemesine halı temizliği için uğraşmanıza gerek bırakmamaktadır.

Pratik bir şekilde kapıdan teslim ederek yine kapıdan tertemiz olmuş hale geri alabileceğiniz halılarınız, ilk günkü görünümüne kavuşarak yaşam alanlarınız ve işyerlerinizin şıklığını sürdürmesini sağlayacaktır. Dip bucak özel temizlik ürünleriyle yıkandığı için daha sağlıklı zemin yüzeylerine sahip olmak için de firmamızın profesyonel halı yıkama hizmetlerini tercih edebilirsiniz.

Makinalı Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Halıları üretim malzemesi ve ilmek yapısına göre en uygun yöntemle temizliyor, kimyasal atık bırakmayan ve halıyı deforme etmeyen bitkisel bazlı temizlik ürünleri kullanıyoruz. Bahçelievler halı koltuk yıkama servisimiz farklı halı tiplerine göre değişik yıkama işlemleri uygulamakta, bu sayede her halının türüne en uygun şekilde temizlenmesini sağlamaktadır. Yüksek emiş gücüne sahip olan vakum makineleri ile tüm toz, akar, kir ve deri döküntülerinden arındırılan halılar daha sonra özel deterjan karışımlarının uygulandığı suya alınmaktadır. Suda bekletme aşamasında halı şampuanları dışında farklı ithal ürünler de kullanılabilmekte, bu sayede Bahçelievler halı koltuk temizleme servisimiz halının en dibindeki pislikler dahi temizlenebilmektedir. Sonraki aşama olan yıkama ise halıların özel tasarlanan halı yıkama makinaları ile temizlenmesidir. Farklı iplik ve ilmek yapılarına göre sınıflandırılan halılara farklı halı yıkama işlemleri uygulanmakta, bu sayede halıların zarar görmeden temizlenmesi sağlamaktadır. Mikrop öldürücü temizlik ürünlerinin de kullanımı ilke hijyenik temizlik sağlanmış olur.

Duvardan Duvara Halıların Yerinde Yıkanması

Duvardan duvara halılarınız için de yerinde yıkama hizmetimiz bulunmakta, bu hizmetlerde özel yumuşatıcı halı şampuanı kullanılmakta ve yıkama işlemi yüksek vakum kapasitesine sahip makinalarla yapılmaktadır. Ferah bir koku sağlayan yumuşatıcı uygulama aşaması, yıkama sonrasında duvardan duvara halı yüzeyinin yumuşacık bir dokunuş kazanmasını sağlar. Özel halı yumuşatıcılarının uygulanmasından sonra oldukça önemli olan bir diğer aşama olan, yıkama makinası aracılığı ile çift taraflı durulamaya geçilir. Her iki tarafı da özenle durulanan halılarda deterjan artığı kalmaz, yumuşaklık ve koku uzun süre kalıcı olur. Yüksek devirli sanayi tipi makineler sıkma ve durulama işlemiyle halının tüm suyunualan Bahçelievler halı koltuk temizleme servisimiz, bu şekilde havalandırma aşamasına geçilmektedir. Özel makineler ile kurutulan ve havalandırılan halılarda nem kalmadığı için küflenme ya da pis koku gibi bir sorun yaşanmaz. Bu şekilde yıkanan halılar poşetlenerek kapınıza kadar getirilmektedir.

Sandalye ve Koltuk Yıkama

Ev ve işyerinizdeki hassas döşemelik kumaşlı mobilyalar dâhil, tüm oturma gruplarınızı yerinde temizliyor ve üstelik bu işleri göz açıp kapayıncaya kadar kısa sürede hallediyoruz. Bahçelievler halı koltuk yıkama servisimizin kullandığı özel tasarım ekipmanlar buharlı yıkama yapabilmekte, bu sayede hassas kumaşlı sandalye ve koltuklarınızı bile deformasyon olmaksızın temizleyebilmekte. Temizliğin ardından koltuk takımlarındaki suyun tamamına yakını vakumla emildiğinden, sandalye ve koltuklarının nemli kalmasından ötürü oluşan koku ve mantar gibi problemler en baştan önlenir.