Evinizdeki tüm mobilyaların yerini değiştirmeden, saatlerce bitmek bilmeyen temizlik işleri yüzünden size tüm gün rahatsızlık vermeden, eşyalarınızın yerleşiminde herhangi bir değişikliğe gitmeden yaşam alanınızın tüm temizlik ihtiyaçlarını karşılıyor ve profesyonele ekiplerimiz sayesinde tüm bu işleri göz açıp kapayınca dek kısa sürede hallediyoruz. Yaptığı işin sorumluluğunun bilincinde olan ve her zaman güler yüzle çalışan, profesyonel çalışanlardan oluşan Bahçelievler ev temizliği servisimiz sayesinde artık dip bucak temizlenmiş, hijyenik bir mekânda yaşamak için yorucu temizlik işleriyle uğraşmanıza gerek yok. Düzenli yapılması gereken, yorucu olduğu kadar saatlerce vakit ayrılması da gereken temizlik işlerinin ağır yükünü omuzlarınızdan alan şirketimiz profesyonel hizmet anlayışıyla en titiz ev hanımlarından bile tam not alan ev temizleme hizmetleri ile bir telefon kadar yakınınızda.

İsteklerinize Önem Veriyor, Memnuniyetinizi Garantiliyoruz

Servis ekibimizde çalışan temizlik elemanları yaşam alanınızın nasıl temizlenmesini istediğinizi anladıktan sonra işe koyulmakta, gelişi güzel temizlik yapmadığı için iş bittikten sonra evinizin kendi temizlediğinizdeki gibi dip bucak, hiçbir yer atlanmadan tertemiz hale gelmesini sağlamaktadır. Bahçelievler ev temizliği hizmetlerimizde cam silmeden zemin temizliğine, toz almadan banyo ve tuvaletlerin temizlenmesine dek ihtiyaçlarınızın tamamına memnuniyet garantili hizmetlerle çözüm sunuyoruz. Hızlı çalışan ekibimiz yaşam alanınızı ortalığı dağıtmadan en kısa sürede temizlemekte, bu temizlik işleri esnasında size herhangi bir rahatsızlık vermediği gibi ayrıca temizliği en kaliteli temizlik ürünleri kullanarak gerçekleştirmektedir. Ayrıca evinizin yüzey veya zemin temizliğinde belli temizlik ürünlerinin özel olarak kullanılmasını istiyorsanız bu taleplerinizi de bize iletebilir, böylelikle evinizde sadece sizin belirlediğiniz temizlik malzemelerinin kullanılmasını sağlayabilirsiniz.

Temizlik işlemlerinde özel ekipmanlar kullanabilecek teknik yeterliliğe sahip olan şirketimizde çalışan temizlik görevlileri, bu tip profesyonel temizlik cihazlarının kullanımına dair hizmet öncesi gerekli eğitimden geçmiştir. İhtiyaçlarınız ve isteklerinizi dikkat aldığımız için memnuniyetinizi kesin olarak sağlayacak şekilde temizlik yapmaya çalışıyor, bu doğrultuda modern cihazlar ve en kaliteli temizlik ürünlerini kullanıyoruz. Haftanın belli günlerinde veya her gün yaşam alanınızın tertemiz kalması için evinize gelebilen servis ekibimiz, temizliği de sizin belirlediğiniz saatler içinde gecikme yaşanmadan tamamlar.

Bütçe Dostu Fiyatlarla Ev Temizleme Hizmetleri

Titiz bir çalışma anlayışına sahip olan Bahçelievler ev temizliği servisimiz memnuniyetinizi sağlamak için evinizin temizlik işlerini özenle yaparken şirketimiz memnuniyet açısından fiyatların da önemli olduğunun farkındadır ve bu sebeple siz değerli müşterilerimize piyasanın en cazip fiyat seçenekleriyle hizmet vermektedir. En düşük harcamayla, evinizin temizlik işleri için en kaliteli hizmetleri almanız için çalışan şirketimiz sizlere haftanın tüm günleri hizmet vermektedir. Hizmetlerimizle ilgili merak ettiğiniz konularda sorularınız veya fiyatlarımızla ilgili daha detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimizle gerek iletişim sayfamız gerek telefonla dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.