Bağcılar Temizlik

Rulo haline getirilmiş halılarınızı ev ve ticari işletmelerinize kadar gelerek kapıdan teslim alan firmamız, sunduğu Bağcılar halı koltuk yıkama hizmetleri ile kapsamlı temizlik işlemleri ile uğraşmadan ve güvenilir bir biçimde tüm halılarınızın tertemiz hale gelmesini sağlıyor. Bağcılar halı koltuk temizleme hizmetlerimizi tercih ederek, temizlemek için saatlerce zaman ve yoğun bir efor harcanmasına karşın istenen sonucun asla alınamadığı halılarınızı zahmetsizce temizletebilirsiniz. Kapıdan rulo şeklinde teslim edilen halılarınızın tesislerimizde uzman personeller tarafından büyük bir titizlikle ve özel sanayi tipi makinalar yardımı ile temizlenme, temizlik sonrasında yine özel kurutma cihazlarıyla hızla kurutularak sizlere tertemiz bir biçimde teslim edilmektedir. Temizlenen halılarınız teslim ettiğiniz şekilde rulo yapılmış olarak kapınıza kadar getiren Bağcılar halı koltuk yıkama servisimiz, bu şekilde hiçbir zahmete katlanmadan ve istediğiniz hijyene kavuşmuş halılara sahip olmanızı sağlar.

Makinalı Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Yüksek devirle çalışan ve bu sayede çok fazla emiş gücüne sahip olan sanayi tipi vakum makinalarından yardım alarak gerçekleştirilen halı yıkama işlemleri, yerinde ya da özel yıkama tesislerimizde olsun fark etmeden, halıların dip kısımlarındaki pislik, akar ve mikropların da temizlenmesini sağlamaktadır. Halılar yıkandıktan sonra kurutma makinaları hassas halıların dahi ipliklerine zarar vermeden nemi halıdan hızlı bir biçimde uzaklaştırmakta, bu sayede küflenme ve koku gibi sorunlar ortadan kalkmaktadır. Bağcılar halı koltuk temizleme servisimizin sunduğu yerinde halı yıkama işlemlerinden birkaç saat sonra zemin alanı kullanılabilmektedir. Zahmetsiz bir çözüm olan halı yıkama hizmetlerimiz aynı zamanda oldukça ekonomiktir. Üstelik bu cüzi harcama karşılığında kendi başınıza temizleme imkânınız olmayacak kadar derinlemesine bir hijyene sahip olur, halılarınızın mikrop ve mantarlardan tamamen temizlenmesini sağlarsınız.

Duvardan Duvara Halıların Yerinde Temizliği

Duvardan duvara kaplama halıların sökülerek kapıdan teslimi mümkün olmadığı için firmamız yerinde halı yıkama hizmeti de sunmaktadır. Bu sayede ev ve her ölçekten ticari işletmenin temizlik ihtiyacına etkin çözümler getirilmekte, halılar hijyenik kullanım vaat eden temiz yüzeylere dönüşmektedir. Kullandığı sanayi tipi makinalar konusunda uzman olan ve uzun zamandır halı temizliği konusunda çalışarak deneyim kazanan Bağcılar halı koltuk yıkama servisimiz, yerinde halı yıkama işlemlerini büyük bir dikkat ile yürütmektedir. Halıların yüzeyindeki tüm kira, toz ve lekeler sunduğumuz temizlik hizmetleri ile yerinde temizlendiği gibi, halının dip kısımları da tıpkı yüzeydeki gibi tertemiz olmaktadır.

Koltuk ve Sandalye Temizliği

Sandalye ve koltuk yıkama hizmetlerimizse otellerden restoranlara kadar bugüne kadar pek çok ticari işletmenin mobilya temizliği ihtiyacına ekonomik ve mümkün olan en pratik çözümü sunmuştur. Deneyimli temizlik personelimiz özel tasarım püskürtmeli yıkama makinalarıyla hassas kumaşlı koltuk takımlarında bile mükemmel sonuç sağlar ve kullanılan makinalar yüksek vakum gücüne sahip olduğu için temizlik sonrasında koltuklarda nem de kalmaz. Nem kalmadığından ortamda kötü koku oluşmaz ve rutubetten kaynaklı mantar oluşması gibi problemler yaşanmaz. Koltuk ve sandalye yıkama hizmetlerimizde döşemelik kumaş yapısına bağlı olarak buhar uygulamalı, hassas ve derinlemesine etki eden temizlik yöntemleri de kullanabiliyoruz. Bezle silmeye çalışıldığında daha derine yerleşen ve döşemelik kumaştan hiç çıkmayacak hale gelen lekelerde servis ekibimizden yardım istemeniz durumunda sandalye ve koltuk takımlarındaki bu tip inatçı lekeleri dahi çıkartabiliyoruz.

Cazip fiyatlarla koltuk ve halı temizleme hizmetleri sunan şirketimiz memnuniyetinizi daha üst düzeyde kazanma amacıyla servis hizmetlerinde kullandığı yıkama makinaları sürekli yenilemekte ve yeni teknolojileri yakından takip etmektedir. Bağcılar halı koltuk yıkama servisimizin pratiklik ve kesin memnuniyet vaat eden hizmetleriyle ilgili daha fazla bilgi için bizi 7 gün, 24 saat arayabilirsiniz.