Avcılar Temizlik

Ev ve işyerlerindeki halıların temizliği gibi zahmetli ve hiçbir zaman istenen şekilde sonuç alınamayan bir güçlüğü tamamen ortadan kaldıran firmamız, bir telefonunuzla kapınıza geliyor ve halılarınızı birkaç gün içinde tertemiz olmuş şekilde yine adresinize teslim ediyor. Halıların evde veya işyerinde yıkanması için yorucu bir uğraşa katlanılmasına rağmen su emdikçe ağırlaşan halılarla uğraşmak için çok fazla efor harcanmasına ancak sonucun hüsran olmasına yol açar. Çoğu zamansa yanlış yıkama işlemleri sebebiyle halı zarar görür. Avcılar halı koltuk yıkama hizmeti sunan firmamızın uzman ekipleri halılarınızı kapıdan teslim alarak tesislerimizde yıkamakta ve rulo halde, tamamen kurtulmuş ve ambalajlanmış şekilde kapınıza teslim etmektedir. Ayrıca Avcılar halı koltuk temizleme hizmetlerimizden ticari işletmelerinden ve evlerinde duvar duvara kaplama halı kullananlar da yararlanabilir, yerinde halı yıkama hizmetlerimizle bu iş yükünden de zahmetsizce ve daha önemlisi yüklü harcamalar dert etmeden kurtulabilir.

Makinalı Halı Yıkama

Saatlerce zaman harcayarak evlerde yıkanan halıların kurutulması her zaman sorun olduğundan genellikle balkon ve teraslar tercih edilir. Bu da insanlar farkında olmasa da mite ve mikroorganizmaların halıya yeniden yerleşmesini sağlar. Zaten yetersiz olan temizlik işlemlerinin ardından bu şekilde dışarda günlerce bırakılan halılar daha da kirlenmekte ve mikrop yuvasına dönüşmektedir. Avcılar halı koltuk yıkama servisimiz bu gereksiz uğraşa katlanmak zorunda kalmadan ve halıların zarar görmesi gibi riski de almanıza gerek kalmadan hızlı bir şekilde her çeşit halınızı, her bütçeyi memnun edecek fiyatlarla yıkamaktadır. Halılarınızın temizliğini modern makinalarla yapan ve insan sağlığına zarar veren kalıntılar bırakacak sentetik kimyasal içerikli temizlik ürünleri de kullanmayan Avcılar halı koltuk temizleme ekibimiz, halılarınızın kurutma işlemine de özellikle dikkat eder. Böylelikle evinize teslim edilen halılarda nem kalmadığından, kötü koku ve küflenme gibi problemler yaşanmaz.

Yerinde Halı Temizleme Hizmetlerimiz

Yerinde halı yıkama hizmetlerimizle sökülmesi mümkün olmayan her tür halıyı yerinde temizlemekte, birkaç saat gibi çok kısa bir süre içinde halıların tertemiz bir hale gelmiş olarak tekrar kullanılmasını sağlamaktayız. Su ile yapılmadığından etkili olmayan halı yıkamada kullanılan temizlik ürünlerinin de etkisi büyüktür. Halı yıkama işlemleri; tozun tamamen arındırılması, suyun içinde bekletme (kabartma), yıkama, yumuşatma, çift taraflı tam durulama, sıkma, kurutma, havalandırma, dinlendirme ve son olarak tekrar tozdan arındırma olarak oldukça uzun bir süreçtir. Basit ürünlerle yapılması mümkün olmayan bu kapsamlı temizlik için ayrıca bu iş için geliştirilen özel makinelerin kullanılması gerekmektedir. Bunun için Avcılar halı koltuk yıkama servisimiz profesyonel hizmetler sunan şirketimizden yardım almanızı önerir. Bireysel olarak gerekli ekipmanlar, makinalar ve temizlik ürünleri olmadan çok zor ve çoğu zaman imkânsız olan etkin halı yıkama ancak yüzeyler temizlik işlemleri için saatlerce zaman harcanması manasına gelir.

Sandalye ve Koltuk Yıkama

Mobilyalarınızın yüzey temizliğini itinalı bir biçimde, püskürtmeli yıkama makinaları ve ithal temizlik ürünleri kullanan Avcılar halı koltuk temizleme ekibimiz, hassas döşemelik kumaşa sahip sandalye ve koltuklarda buharlı temizlik işlemlerine de başvurabilir. Buharlı sandalye ve koltuk yıkama işlemiyle derinlemesine hijyen sağlanır, mite ve mikroorganizmaların tamamına yakını öldürüldüğü için sağlıklı kullanım imkânı sunulur. Bezle silmeniz durumunda daha derine yerleşecek lekeler yüzünden sorun yaşamamak için bu gibi durumlarda boşa zaman kaybetmeyin ve sorunu kendi elinizle büyütmeden, işin en başında uzmanından yani koltuk ve sandalye yıkama servisimizden yardım isteyin.

İçle genelinde kesintisiz olarak her gün servis hizmeti veren Avcılar halı koltuk yıkama servisimizden bir telefonla hizmet alabilir, firmamızı hizmet almanın yanı sıra bilgi edinmek için de 7/24 arayabilirsiniz.