Ataşehir Temizlik

Ataşehir genelinde tüm ev ve işyerlerine kapıdan ve yerinde; koltuk ve halı yıkama hizmeti sunan firmamız her çeşit halının ve oturma grubunun temizliğini, memnuniyetinizi sağlayacak şekilde derinlemesine temizliyor. Yaşam alanlarında ve çalış ortamlarında kullandığınız halıların temizliğini büyük bir titizlikle gerçekleştiren şirketimiz, sunduğu Ataşehir halı koltuk yıkama hizmetlerinin tamamında özel temizlik ürünleri ve sanayi tipi makineler kullanmaktadır. Halıların zarar görmemesini sağlayan bitkisel içerikli, ithal temizlik ürünleriyle yürüttüğünüz Ataşehir halı koltuk temizleme hizmetlerimizden yerinde sandalye ve koltuk yıkama konusunda da bir telefon açarak yararlanabilirsiniz. Temizlik ekibimizin kullandığı sanayi tipi, yüksek emiş gücüne sahip vakum makinaları sayesinde halıların dip bucak demeden temizlenmesini sağlanır ve mobilyalardaki lekeler pratik bir şekilde giderilir.

Makinalı Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Halılar her türlü mekânda temel ihtiyacı karşılamak için ve tüm dekorasyon tarzlarında kullanılan temel eşyalar olduğu için sürekli kullanılmakta, sonuç olarak da zamanla kir ve mikropların yuvası haline gelmekte. Halı yüzeylerinin bakteri, mantar ve virüs gibi hastalıklara neden olan mikropların ev haline dönüşmesi halinde yaşam alanları ve ticari işletmelerde ciddi sağlık sorunları yaşanabilir, bu nedenle de etkin bir temizlik kaçınılmaz olmaktadır. Bu etkin temizlik yöntemlerinin tamamını, profesyonel ekipler yönetiminde kullanan Ataşehir halı koltuk yıkama servisimiz yalnızca yüzeysel temizlik yapmaz, halıların ilmek aralarındaki mikrop ve akarları da öldürür. Halıların basit temizlik ürünleri ile gerçek manada temizlenmesi mümkün olmadığından bu konuda profesyonel yardım almak en doğrusu olacaktır. Zira halı ilmeklerinin arasında kadar etki etmeyen ve köpürerek kirlerin üste çıkmasını sağlamayan temizlik ürünleri, halıların sadece yüzeyler olarak temizlenmesini sağlar. Bu da birkaç gün içinde dipteki kir, pislik ve mikropların yeniden yüzeye çıkmasına sebep olur. Etkin bir temizlik işlemi yürütülmemesi halinde halılar eski pis görünümüne geri döneceğinden, temizlik için harcanan emek de boşa gider. Oysa Ataşehir halı koltuk temizleme hizmetlerimizden sonra halıların tüm yüzeyleri kirden, mikroplardan ve akardan temizlendiği için uzun süreli hijyen ve tertemiz bir görünüm sağlanır.

Duvardan Duvara Halıların Temizliği

Halı temizliğinin etkin bir biçimde yapılabilmesi ve halının dip bölümündeki pisliklerin de temizlenmesi için yüksek devir ile çalışan vakum makineleri gerekir. Duvardan duvara halılardaysa bu vakum makinelerinizi eviniz ve işyerinize getiren Ataşehir halı koltuk temizleme ekibimiz, yerinde yıkama hizmeti kapsamında zemine döşenmiş halıları da aynı titizlikle temizler. Ayrıca halı yüzeyine uygulandıktan sonra derinlere kadar nüfuz eden ve sonrasında köpürerek buradaki pisliklerin de yüzeye çıkmasını sağlayan özel halı şampuanları kullanılmalıdır. Zahmetli ve oldukça uzun süren bir iş olan halı temizliğinin bireysel olarak yapılması, halıların kurutulmasında da sorun yaşanmasına neden olur. Balkonlarda veya teraslarda saatlerce ve hatta günlerce bekleyen halılar mikrop istilasına uğrayabilir, daha da kötüsü rutubet mantar oluşumuna neden olabilir. Bu sorunlarla karşılaşmamak için firmamıza sadece bir telefon açmanız yeterlidir.

Püskürtmeli Yıkama Makinalarıyla Koltuk Temizleme

Otel, restoran, toplantı salonu gibi toplu kullanıma açık mekânların sandalye ve koltuk temizleme işlerini başarıyla yapan Ataşehir halı koltuk yıkama servisimiz deneyimiyle evinizin mobilyalarında da kusursuz temizlik sağlar. Koltuk ve sandalye yıkama hizmetlerimizde zehirli kimyasallar ihtiva etmeyen, bitkisel bazlı temizlik ürünleri ve püskürtmeli yıkama makinaları kullandığımız için koltuk yüzeyleri tüm mantar ve bakterilerden temizlenir. İnsan sağlığına zarar vermediği gibi koltukların döşemelik kumaşında herhangi bir aşınmaya da yol açmayan koltuk yıkama işlemiyle silerek çıkmayan, aksine daha derine yerleşen lekeler bile kolayca çıkartılabilir.

Haftanın bütün günleri çalışan Ataşehir halı koltuk yıkama servisimizden bir telefonla yardım alabilir, fiyat teklifi ve bilgi almak için de danışma hattımızı 7/24 arayabilirsiniz.