Yaşam alanınızın günlük temizliği görsel olarak her zaman temiz görünen bir mekâna sahip olmanın ötesinde, sizin ve sevdiklerinizin sağlıklı bir ortamda yaşamasını sağlar. Düzenli yapıldığında tüm ailenin hijyenik bir yaşam alanına sahip olmasını sağlayan ev temizliğiyse maalesef şehir hayatının yorucu temposu sebebiyle titiz ev hanımları için oldukça yorucu bir uğraştır. Yorucu ve zaman alan bu işin ağır yükünü omuzlarınızdan alan Ataşehir ev temizliği ekibimizse bir telefonunuzda, sizin belirlediğiniz günlerde evinize gelir ve yaşam alanınızın tüm temizlik işlerini tam da arzu ettiğiniz şekilde yapar. Dakik çalışan ve arzu ettiğiniz saatte kapınızda olan temizlik elemanlarımız göz açıp kapayıncaya dek tüm temizlik işini tamamlamakta, talepleriniz ve yaşam alanınızın büyüklüğüne bağlı olarak evinize her zaman için yeterli sayıda çalışanla gelmektedir. Böylece işler saatlerce uzamadan, size ve ailenize herhangi bir rahatsızlık vermeden eviniz mümkün olan en kısa sürede temizlenir.

Profesyonel Ekibimizle Memnuniyetiniz Garanti Altına

Eğitimli ve her zaman için güler yüzlü çalışanlarımızın sunduğu Ataşehir ev temizliği hizmetlerine garanti veriyor çünkü titiz çalışan ekibimizin memnuniyetinizi kazanacağından emin olabiliyoruz. Kendi evini temizlerken takındığı titiz çalışma anlayışını birebir evinizin temizliğine de yansıtan çalışanlarımız işe girişmeden önce sizinle diyalog kurmakta, nerenin temizlenmesini ve temizlik işlerinin nasıl yapılmasını istediğinizi anladıktan sonra evinizi tam da sizin istediğiniz şekilde temizlemektedir. Bu profesyonel ekipler sayesinde ev temizliği hizmetleri sonrasında evinizin, temizlik işini bizzat yaptığınızdaki gibi tertemiz olacağından ve hijyenik bir yaşam alanına kavuşacağınızdan emin olabilirsiniz.

Temizliğin dip bucak yapılması ve isteklerinizin harfiyen yerine getirilmesi konusunda olduğu gibi evinizin temizliği esnasında kullanılacak temizlik malzemelerinin seçiminde de bir hayli titiz davranmaktayız. Şayet zemin temizliği, camların silinmesi veya toz alma gibi temizlik işlemlerinde kendi kullandığınız temizlik ürünleriyle çalışılmasını istiyorsanız temizlik ekibimiz bu taleplerinizi göz önünde bulundurmakta aksi takdirde insan sağlığına zararı dokunmayan, en kaliteli temizlik ürünleriyle çalışmaktadır. Ayrıca ev temizleme işlemlerinde özel taleplerinize bağlı olarak profesyonel ekipmanlarda kullanılabilmekte, temizlik ekibimizdeki çalışanlarımız bu tür özel cihazların kullanımına dair eğitim aldığı için problemsiz temizlik işini kusursuz sonuç alınacak şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Bir Telefon Kadar Yakınız

Evinizin ayın sadece belli günlerinde değil, haftanın her günü tertemiz ve hijyenik bir yaşam alanı olması için tek yapmanız gereken Ataşehir ev temizliği hizmetlerimizden yararlanmak üzere bize bir telefon açmak. Müşteri temsilcilerimize fiyatlarımızla ilgili olduğu gibi hizmetlerimizle ilgili merak ettiğiniz konularda bilgi almak için de 7 gün, 24 saat telefon açabilir ya da sitemiz üzerinden bizimle iletişim kurabilirsiniz.